Бажання
Додайте товари до списку бажань
Вкладуємо душу в стіни
0
Мій кошик

Пароізоляційна плівка (паробар'єр)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пароізоляція є нижньою частиною покрівельних шарів при будівництві теплого даху. Також її використовують при утепленні стінок зсередини житлового приміщення.

Для чого варто купити паробар'єр?

Плівка для пароізоляції захищає утеплювач і внутрішні конструкції покрівлі від згубної дії парів та конденсату, які утворюються при різниці температур опалювального приміщення та холодного підпокрівельного простору. Дуже важливо запобігти попаданню вологого повітря з приміщення в підпокрівельний простір.

Пароізоляційна плівка якраз і служить бар'єром між конденсатом та всіма елементами покрівлі. Такий захист від конденсату використовують не тільки при будівництві даху, але також і під час зведення стін, фундаменту, балконів та бань. При будівництві енергозберігаючого будинку використовується пароізоляційна мембрана із фольгованим покриттям. Фольга є відбивачем для інфрачервоного випромінювання і тим самим зберігає тепло.

Саме через погану пароізоляцію власники стикаються з проблемами появи грибка та плісняви ••в мансардних приміщеннях або на стінах. Коли пара перетворюється на конденсат і утеплювач намокає, його властивості утримання тепла сильно скорочуються, тому дуже важливо надати значення пароізоляції. Адже паробар'єр ціна на який не така вже й велика, збереже ваш ремонт на довгі роки і прослужить стільки, скільки буде стояти будівництво.

Пароізоляційна плівка: ціна та властивості

Кожна плівка має свій режим роботи та призначення. Тому ціна пароізоляції а навіть його зовнішній вигляд можуть разюче відрізнятися через різницю умов експлуатації.

Пароізоляційні плівки та мембрани мають одну головну відмінність. Мембрана, на відміну плівки, може пропускати воду в рідкому або газоподібному стані. Розглянемо детальніше кожен вид паробар'єру:

  • VAP – має часткову паропроникність. Купити пароізоляцію в Україні з такими властивостями має сенс для дачі або заміського будинку, де постійно опалюватиметься приміщення. Коли ви залишатимете будинок без опалення, пара, яка утворюється від різниці температур, поступово вийде через шар пароізоляції і не сконденсується на стінах і стелі.
  • R110 – Ця плівка є багатошаровою та має фольгований шар. Вона не тільки не пропускає пари, а й відбиває тепло. Це позитивно позначається на швидкості обігріву приміщення та збереженні опалення в холодну пору року. Фольгована плівка паробар'єр, ціна на яку відрізняється через додатковий шар, істотно заощадить витрати на опалення в зимовий період.
  • H110 і H90 – найпоширеніші та найпопулярніші у покупців варіанти. Вони використовуються для внутрішнього утеплення стін та теплоізоляції похилих дахів. Матеріал складається з кількох шарів армуючої поліпропіленової сітки та шарів поліетилену. Ціна паробар'єру Н90 нижче, оскільки ця модель характеризується меншою щільністю.
  • Плівка пароізоляційна H96CI складається з поліпропіленової тканини та поліетилену. Її використовують для будівництва підпокрівельного простору нежитлових промислових приміщень.

Купити пароізоляційну плівку в Україні ви можете будь-якого виду, який максимально підходитиме під ваші потреби. Великий асортимент товарів дає можливість вибору серед безлічі виробників та характеристик тієї чи іншої плівки для пароізоляції.

На що варто звернути увагу перед покупкою пароізоляційної плівки?

  1. Паропроникність. Для пароізоляційних мембран цей показник дає зрозуміти, який об'єм пари може пройти крізь мембрану на площі 1м.2 протягом 24 годин.
  2. Міцність матеріалу. Дуже важливо, щоб цей показник був досить високим. Хороша плівка для пароізоляції повинна бути стійка до проколів та розривів. Якісний паробар'єр не потребує захисту у зимовий період. Цей матеріал є достатньо надійним, щоб витримати всі погодні умови.
  3. Спосіб монтажу. Так як деякі плівки допускають кріплення тільки за допомогою додаткових рейок, інші можна кріпити з використанням монтажного степлера, від цього залежить підсумкова товщина монтажу. Це важливо враховувати під час проектування ремонтних робіт.
  4. Розмір рулону. Стандартною шириною рулону є розмір 1,5м, а довжина коливається не більше 30-50м. При розрахунках закупівлі витратних матеріалів важливо знати вихідні показники.

Чому паробар'єр купити у Києві у магазині “Дім Фасад” вигідно?

В асортименті інтернет-магазину “Дімфасад” представлені пароізоляційні плівки лише найкращих перевірених виробників. Якість пропонованої продукції не викликає сумнівів. Пароізоляцію купити у Києві за доступною ціною з доставкою по всій Україні - це про нас. Ми допоможемо підібрати відповідний варіант відведення вологи, адже пароізоляція плівка або мембрана відрізняються за властивостями і не завжди очевидна купівля того чи іншого матеріалу.

Вгору