Бажання
Додайте товари до списку бажань
Вкладуємо душу в стіни
0
Мій кошик

Сайдинг софіт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сайдинг софіт: особливості та призначення

Софіт - сайдинг, призначений для проведення стельових робіт і встиг за недовгий час присутності на українському ринку здобути величезну популярність у споживачів. Цей матеріал можна назвати універсальним, адже він підходить для обробки об'єктів різного типу, у тому числі житлових будинків і промислових будівель.

Навіщо потрібний софітний сайдинг

Використовують софіт для сайдинга карнизних та фронтонних дахових звисів. Завдяки особливій конструкції панелей та їх перфорації забезпечується гарна вентиляція піддахового простору. При цьому таке покриття підвищує декоративність будівлі, покращує її вигляд, робить конструкцію покрівлі завершеною. Облицювання підпокрівельного простору панелями дозволяє отримати необхідну жорсткість, яка зберігається протягом усього терміну експлуатації облицювального матеріалу.

Сайдинг софіт можна купити в різних варіантах виконання.

Сам собою матеріал представляє з'єднання трьох частин - пластикової, мідної (алюмінієвої) і полімерної в єдину панель. Вона може бути виконана у різних видах:

  • перфорована;
  • з частковим розміщенням отворів;
  • без отворів.

Панелі з повною перфорацією використовуються для обшивки виступів покрівлі – козирків, звисів, ковзанів та ін. З частковою – також призначені для проведення піддахових робіт. Неперфоровані варіанти застосовують для обшивки усередині приміщень.

Колір панелей буває білим чи коричневим. У продажу можна зустріти металеві та вінілові моделі сайдингу різної довжини (від 3 до 3,8 метра) та шириною 30 сантиметрів.

Сайдинг софіт - ціна, переваги, онлайн продаж

Купити сайдинг софіт в Києві віддає перевагу все більшій кількості власників будинків і підрядників. Причини популярності матеріалу криються в його властивостях, серед яких варто виділити:

  • високу міцність;
  • екологічність;
  • тривалий експлуатаційний термін;
  • простоту монтажу;
  • відсутність необхідності у догляді;
  • привабливий вигляд.

Використання таких панелей для обшивки допомагає продовжити життя покрівлі, забезпечити гарну вентиляцію, захистити від негативного впливу ззовні.

На сайдинг софіти ціна залежить від того, з якого матеріалу вони виготовлені. Металеві планки обійдуться дорожче, ніж вінілові аналоги, але якість їх пропорційна. Якщо ви шукаєте софіт сайдинг, ціна якого є доступною - рекомендуємо розглянути пропозиції в інтернет-магазині “Дом Фасад”. У каталозі сайту представлені товари в широкому асортименті, вартість яких варіюється в залежності від виду, але в будь-якому випадку залишається у прийнятному діапазоні. Замовити будматеріали легко - виберіть сайдинг софіт, ціна в Києві якого вас влаштовує, а характеристики - відповідають призначенню та побажанням, заповніть коротку форму заявки на сайті або зателефонуйте нам. Консультанти магазину дадуть відповідь на всі ваші запитання і нададуть додаткову інформацію про позиції, що вас зацікавили. Доставка продукції здійснюється на всій території України.

Вгору