Ми надаємо послуги з монтажу сайдингу

Популярність такого облицювального матеріалу, як сайдинг, збільшується з кожним днем. І зростання попиту на обшивку даного типу цілком закономірне, адже позитивних якостей у нього набагато більше, ніж недоліків. Фахівці компанії Домфасад проводять монтаж сайдингу під ключ, ціна якого на нашому сайті також доступна.

Серед переваг матеріалу – привабливий зовнішній вигляд, функціональність, універсальність, простота встановлення, приємні розцінки на монтаж сайдингу. Де буде актуальною така обшивка? Її використовують для оформлення приватних будинків, котеджів, балконів, лоджій, об'єктів різного призначення.

Чому вартозамовити монтаж сайдингу, ціни на який дозволять скористатися послугами професіоналів, а не монтувати конструкцію своїми руками? Є чимало переваг:

  • привабливий зовнішній вигляд;
  • стійкість до атмосферних явищ;
  • високі показники міцності;
  • широкий вибір варіантів виконання;
  • простота догляду.

Якщо вас цікавить облицювання сайдингом, вартість роботи може різнитися. Багато в чому ціни на облицювання сайдингом залежать від типу обраного матеріалу. У продажу можна знайти продукцію з металу, дерева, вінілові варіації, які мають великий попит.

Дізнатися, яка на монтаж вінілового сайдингу ціна та вартість кріплення матеріалів інших типів нескладно. Запрошуємо вас до каталогу сайту компанії “Домфасад”, де розміщені варіанти облицювальної сировини в асортименті. Вивчіть пропозиції в інтернет-магазині, підберіть найбільш відповідні вимоги та побажання позиції та залиште заявку онлайн. Ми зв'яжемося з вами для узгодження деталей співробітництва.

Вартість від 250, 00 грн/м2 (залежить від площі фасаду, наявності утеплення, висоти будинку та ін.)

Термін виконання від 7 днів (залежить від площі утеплення, пори року - погодні умови, віддаленості від міста та ін)

Монтаж сайдінга замовити легко

Вивчити прайс-лист “сайдинг” можна на сайті інтернет магазину. Але точний прайс на монтаж сайдингу у Києві буде відомий після проведення розрахунків обсягу матеріалу та необхідних для проведення робіт.

Як оформити замовлення послуги? Ви можете купити оптом будівельні матеріали для самостійного фіксування на стінах, але важливо розуміти, що результат багато в чому залежатиме від навичок та досвіду подібної діяльності. Враховуючи той факт, що на монтаж сайдингу ціна за роботу в Києві доступна, рекомендуємо скористатися допомогою професіоналів.

Заповніть форму швидкого зв'язку на сайті або зателефонуйте нам. Консультанти компанії дадуть відповідь на всі ваші запитання та нададуть додаткову інформацію про співпрацю.

Оздоблення фасаду сайдингом: ціни

В Україні на монтаж металевого сайдингу ціна не надто висока. Не варто шукати найдешевші варіанти, адже таке рішення може обернутися додатковими витратами на переробку конструкцій. Від якості установки залежить довговічність обшивки, її зовнішній вигляд, ступінь захищеності стін та всієї споруди загалом. Якщо вам потрібен монтаж металосайдингу – ціна за роботу має бути адекватною та конкурентоспроможною. При виборі вінілових панелей на послугу “встановлення сайдинга” ціна розраховується таким же чином.

Як проводиться обробка: етапи робіт

Як обшити панелями з ПВХ чи металу споруду чи її частину? Роботи проводяться в кілька етапів, від числа яких та їх наповненості багато в чому залежать швидкість виконання послуги "оздоблення сайдингом", ціни на роботу та інші нюанси. На першій стадії необхідно підготувати основу під облицьовування. З дерев'яних брусів або металопрофілю збирають решетування. Для металевих панелей крок складає 50 сантиметрів, а для вінілу – 40 сантиметрів.

Який каркас краще вибрати? Метал демонструє найкращі експлуатаційні якості, він не гниє, не руйнується за високої вологості, не деформується. Якщо ви вибираєте дерев'яну решетування, на яку буде проводитися обшивка сайдингом - ціна за роботу в Києві може бути нижчою.

Зі стін необхідно прибрати всі зайві елементи, сміття, стару плитку та ін. Приберіть прилеглі елементи - водостоки, козирки та інші. Якщо у стінах є тріщини чи інші дефекти – нівелюйте їх.

На каркасі встановлюють напрямні (вертикально чи горизонтально залежно від орієнтації панелей). Для з'єднання деталей каркаса використовуйте шурупи або дюбелі (для дерева та металу).

Після підготовки решетування можна приступати до кріплення першої планки. Використовуйте нівелір чи водяний рівень для виставлення міток. Потім слід розмістити софіти, закріпити кутові елементи, переконатися у вертикальності та горизонтальності деталей конструкції.

Особливу увагу приділіть установці наличників дверей та віконних отворів. На наступному етапі закріпіть стартову планку та виконайте подальші роботи з кріплення смуг. На завершальних етапах проводять облицювання піддахового простору та фронтонів.

На професійні послуги "Облицювання фасаду сайдингом" ціна в Києві приємна і дозволяє скористатися допомогою фахівців компанії "Домфасад". Ми гарантуємо високу якість виконання робіт, завжди точно укладаємось в обумовлені терміни, працюємо у зручний для замовника час. Пропонуємо купити будматеріали на сайті та оформити доставку товару до місця майбутніх робіт безпосередньо перед їх стартом. Зателефонуйте нам для отримання детальної інформації та узгодження термінів та особливостей реалізації проекту.