Бажання
Додайте товари до списку бажань
Вкладуємо душу в стіни
0
Мій кошик

Паркани Жалюзі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Паркан жалюзі з металевого профілю: переваги та особливості конструкцій

У продажу є чимало варіантів конструкцій, що захищають. Вони здавна використовуються для огородження приватних територій, запобігання проникненню на об'єкти сторонніх осіб та чужих поглядів. Споруди можуть бути різними – монументальними та компактними, різної форми, кольору, типу. Серед популярних рішень – паркан типу жалюзі. Це сучасний варіант огорож, популярність якого постійно зростає.

Паркан із жалюзі: специфіка конструкції

Що являють собою забірні жалюзі? Це огорожа, зібрана з горизонтальних пластин із міцного металу, які укріплені додатковими лагами. Пластини розміщені під певним кутом до вертикалі та нагадують напіввідкриті жалюзійні конструкції для вікон. Серед привабливих характеристик виробів – простота та висока швидкість складання, стильний зовнішній вигляд, довговічність, функціональність.

Металевий забір жалюзі стане найкращим рішенням для захисту ділянки та створення комфортного мікроклімату на території. Пластини з металу служать надійною перешкодою для порушників кордонів домоволодіння та бродячих тварин, при цьому вони забезпечують хорошу вентиляцію, адже у зазори легко проникає повітря із зовнішнього боку огорожі. Сильні пориви вітру не проникнуть через паркан-жалюзі, не порушать лад і не поламають рослини. Вибирайте функціональні рішення.

Положення пластин під нахилом забезпечує можливість проникнення сонячного світла через прорізи. Біля огорожі можна висадити світлолюбні рослини, які загинуть біля глухих огороджувальних конструкцій. Під парканом не буде зайвої тіні, вологості, плісняви ​​та моху.

Наявність проміжків між ламелями не робить паркан з ефектом жалюзі "прозорим" для перехожих. Завдяки розміщенню просвітів під кутом через них не видно внутрішня територія та події, що відбуваються на ній. При цьому огляд зсередини відкритий і сидячи у дворі можна спостерігати за тим, що відбувається за межами ділянки.

Який купити паркан жалюзі в Україні

У більшості випадків жалюзійний парканкупити можна у вигляді вже готових до складання секцій. Замовити можна вироби необхідних висоти та довжини, підібравши параметри у відповідність до призначення конструкції. Виріб може бути пофарбований в будь-який колір поверх оцинкованого металу полімерне покриття.

Відповідно до конструкційних особливостей виділяють кілька категорій продукції:

  • стандартні;
  • класичні;
  • глухі.

Стандартні моделі - паркан жалюзі металеві горизонтальні відкритого типу. Між панелями є просвіт, що забезпечує можливість вентиляції та проникнення світла. Це найпопулярніший та раціональніший варіант споруд, який зручно використовувати для невеликих за площею ділянок.

Класичні варіації відрізняються формою панелей. Вона забезпечує можливість циркуляції повітря та проникнення світла, але не допускає огляду на вулицю зовні. Ця функція стала можливою завдяки наявності спеціальних вигинів по краях ламелей.

Глухі моделі допоможуть створити максимально закритий і непроглядний простір.

У продажу є чимало варіацій жалюзі для забору, ціна, характеристики та функціонал яких відрізняються. Вибирайте на свій смак і у відповідність до зазначеного бюджету.

Паркан жалюзі з металу: плюси та особливості споруд

Паркан жалюзі металевий приваблює широким асортиментом переваг, серед яких найчастіше виділяють:

  • сучасний стильний зовнішній вигляд;
  • надійність та міцність;
  • довговічність;
  • забезпечення комфортного мікроклімату дільниці;
  • простоту та високу швидкість складання;
  • Універсальність.

Паркан жалюзі купити в Києві можна для різних варіантів використання. Встановлювати такі конструкції можна навколо приватних домоволодінь, дач, а також об'єктів іншого призначення.

Для монтажу огорожі достатньо розставити та зафіксувати опорні стовпи, на які встановлюються готові секції паркану.

Метал із полімерним покриттям не гниє, не руйнується під дією вологи, ультрафіолетових променів, температурних перепадів, він стійкий до атмосферних явищ та максимально довговічний. Споруда не потребує фарбування, частого ремонту, його не потрібно штукатурити. Секції повністю готові до експлуатації та виглядають максимально привабливо.

Безперечний плюс, яким приваблює паркан металевий жалюзі – ціна. Її не можна назвати надто низькою. Але не варто забувати про те, що конструкція не потребує жодної додаткової обробки і служить довгі роки.

Паркани жалюзі купити в Україні можна з доставкою

Жалюзі на паркан, ціна яких є доступною, можна придбати оптом в інтернет-магазині компанії “Домфасад”. У каталозі сайту ви знайдете великий вибір пропозицій у категорії “Забор жалюзі”, ціни на які варіюються в залежності від типу виробу та його параметрів. Вибирайте продукцію за вартістю, зовнішніми характеристиками, технічними даними - всю інформацію про позиції легко знайти на сторінках сайту.

Для наших клієнтів - найкраща на паркан жалюзі ціна в Україні, безкоштовна консультація фахівців, можливість побачити та оцінити зразки матеріалів на власні очі - приїжджайте до нашого офісу та підберіть ідеальне забірне рішення для себе. При цьому на паркан-жалюзі ціна в Києві залишається такою самою, як і при покупці онлайн в інтернет магазині. Купуйте вигідно та з гарантією якості.

Жалюзійні огорожі – стильне сучасне рішення, популярність якого стрімко зростає. Такі споруди замінюють собою монументальні кам'яні огорожі та схильні до руйнування дерев'яні штакетники. Створіть елегантний та надійний захист для вашого домоволодіння.

Вгору