Желания
Добавьте товары в желания
Вкладываем душу в стены
0
Мой заказ

Отзывы о магазине

5.0
6 отзывов
Сортировка:
Замовила матеріал для обшивки даху .
Обслуговування відмінне.
Товар який представлений в каталозі є в наявності, ціни всі відповідають. Замовлення приймав Константин, дуже компетентна людина, уважна . Доставка швидка, і дуже бюджетна, зараз з цим у багатьох проблеми.
Жалкую , що раніше не знайшла цю фірму, бо користувалася послугами інших фірм, та переплатила значну суму коштів.
Велике дякую співробітникам Дімфасад.
Ответить
Искал подрядчиков на 3д забор для участка и ворот для гаража, с автоматикой. Попал к ребятам по рекомендации, по забору быстро начали, и буквально за пару дней все было готово, но были проблемы с закрытием ворот, процесс немного затянулся, компания исправилась и я заказал ворота для гаража. По воротам также была задержка с поставкой, но сам монтаж был быстрый и качественный, по итогу остался доволен.
Ответить
На компанію натрапив випадково, коли шукав в інтернеті виконавця для підшивки звисів даху, причому у досить стислі строки. Дехто під надуманими приводами відмовлявся, дехто невиразно щось обіцяв, а представники цієї компанії одразу прийняли діловий тон: де, коли, скільки. Спочатку, маючи попередній негативний досвід спілкування із горе-будівельниками, ставився і до них із пересторогою, особливо, коли виникла загроза зриву строків. Але вони доклали всіх зусиль, щоб здати роботу вчасно. Компанія повністю забезпечила матеріалами на вибір замовника, не намагаючись щось "впарити" зайве, і надала висококваліфікованих майстрів. Підкупляло і те, що все оформлялося і рахувалося прозоро, в офісі із наданням всіх пояснень і документів. По завершенню роботи, вони забрали всі невикористані матеріали, за які повернули гроші, ще й забезпечили гарним подарунком. Якістю роботи повністю задоволений, компанію всіляко рекомендую. Особлива вдячність тим, з ким безпосередньо довелося контактувати – Світлані, Олегу, Сергію, Миколі. Так тримати, успіхів у вашому бізнесі.
Ответить
Хочу оставить позитивный отзыв о компании. Недавно выбирали на дачу профнастил для забора. Позвонила в компанию, объяснила что я хочу, мне подсказали какой лучше заказывать профнастил, посоветовали заказать планки, чтобы забор выглядел аккуратнее и красивее. Я остановилась на глянце, коричневого цвета. Наш забор смотрится очень красиво!
Спасибо вам. В ближайшее время буду заказывать у вас много чего.
Ответить
Юлия Нестеренко , спасибо за Ваш отзыв! Мы рады были сотрудничать!
С Вас фото забора для нашего портфолио))
Ответить
Дуже вдячна за сервіс та швидкість виконання замовлення. Замовляли сайдинг альта профіль колір Сандал. Дуже гарний вигляд буде мати наш будиночок. Ціна акційна краще ніж будь де. І безкоштовна доставка супер Гарних вам продаж Будемо рекомендувати
Ответить
Мілана , мы працюемо для Вас. Дякую за відгук, легкого Вам будівництва і відповідальних працівників. Будемо раді Вас бачити ще )
Ответить
Компания БОМБА!
Позвонил поинтересоваться на счёт стоимости сайдинга, не знал как померять и посчитать стоимость.
Особая благодарность менеджеру Константину, очень толково рассказал о материале и монтаже (до этого для меня это был тёмный, дремучий лес).
Заказ приняли в выходные и привезли сегодня 10.03.2020
Всем доволен, очень советую. Успеха Вам ребята и хороших клиентов.
Ответить
Дмитрий, добрый день ! Благодарны Вам за отзыв и готовы стараться, Вы наша работа ) Будем рады Вас видеть у нас снова.
Качественной стройки и ответственных Вам строителей. До новых встреч.
Ответить
Наверх